Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Teslimat ve Kargolama Bilgileri


Kapıda Ödeme

mobililbende.com 'dan hayatınızı kolaylaştıran yeni bir hizmet daha; Tüm ürün gruplarında "Kapıda Ödeme"

Size sunduğumuz diğer ödeme seçeneklerinin yanı sıra; dilerseniz 10 TL üzeri vereceğiniz siparişlerde Sürat Kargo ile kapıda nakit veya kredi kartı ile ödemeyi tercih edebilirsiniz.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun, ürün elinize ulaştığı anda ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi Kartıyla Ödeme

mobililbende.com 'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz.

İnternet üzerinden Bonus Card, Shop&Miles, Maximum Kart, Worldcard, Axess, CardFinans , Advantage Kredi Kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.

Havale/EFT ile Ödeme

Dilerseniz, Havale/EFT ile ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz

Bunun için, Ödeme Ekranına geldiğinizde Havale/EFT seçeneğini seçip, Havale/EFT göndereceğiniz bankamızı işaretleyiniz ve siparişi bitiriniz.

SİPARİŞ İPTALİ

mobililbende.com stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkı saklı tutulur. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden en geç 14 iş günü içerisinde oluşan fark iade edilir. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa iade işlemi kredi kartına yapılacaktır. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı mobililbende.com  sorumlu tutulamaz.

ÜRÜN İADESİ HAKKINDA

Satın almış olduğunuz ürünlerin dilediğiniz takdirde ürün teslim tarihinden 14 gün içerisinde iadesini talep edebilirsiniz. Ürün teslim tarihinden 14 gün sonra talep edilen iadeler kabul edilmez. İadeler Sürat Kargo ile beraber gönderilmektedir. MNG Kargo Anlaşma Kodu: 45501055202 veya 02 ÇINAR İLETİŞİM    Bu anlaşma kodu ile bizlere gönderim yapabilirsiniz. Sürat Kargo harici gönderilen iade kargoları kabul edilmemektedir. Ürün iade edildikten sonra iade edilen malın tarafımıza ulaşmasından sonra on dört (14) iş günü içerisinde ücret iadeleriniz gerçekleşir.