HAKİKİ VE ORGANİK ÇELİKHAN TÜTÜNÜ

 

Bağcı Tütüncülük Yıllardır Tiryakisi Olarak Tükettiğiniz  Meşhur Adıyaman Çelikhan Tütününün Türkiye de Bulunan Üreticiyiz .

 

ÇELİKHAN TÜTÜNÜNÜ KENDİ ARAZİLERİMİZDEN TEMİN EDİYORUZ

 

Tütünlerimiz Adıyaman’ın Meşhur Çelikhan Serin Yaylalarında Büyük Bir Titizlik İle Yetiştirilmekte Olup İşlemlerden Geçtikten Sonra Sizlere Sunulmaktadır.

TÜTÜNÜMÜZE GÜVENİYORUZ 

MÜŞTERİLERİMİZE GÜVENLE GÖNDERİP GÜVENLE ÖDEME ALIYORUZ

Tütün Satın almayı İsterseniz Kargo İle Kapıda Ödeme Sistemi İle De Yapabilirsiniz. Beğenmediğiniz Ürünü Alma Zorunluluğunuz Yoktur. Biz Tütünümüze Güveniyoruz ve İddia Ediyoruz En Kaliteli Tütünü Bizler Satıyoruz.

Bağcı Tütüncülük Yıllardır Tiryakisi Olarak Tükettiğiniz Meşhur Adıyaman Çelikhan Tütününün Türkiye’deki En Büyük İmalatçılardandır. Tütünlerimiz Adıyaman’ın Meşhur Çelikhan Serin Yaylalarında Büyük Bir Titizlik İle Yetiştirilmekte Olup İşlemlerden Geçtikten Sonra Sizlere Sunulmaktadır. Satmış Olduğumuz Tütünler Doğal ve Organik Olarak Sizlere Sunulmaktadır. Tütünlerimizde Hiçbir Katkı Maddesi veya Başka Bölgelerin Tütünleri ile Harmanlama Yapılmamaktadır. Piyasa da Bizim Adımız İle Satılmayan Hiçbir Ürünle Alakamız Olmayıp Hiçbiri Hakiki Çelikhan Tütünü Değildir. Başka Hiçbir Bölgede Şubemiz Bulunmamaktadır. Ancak Anlaşmalı Olduğumuz Birçok ilde Bayimiz Bulunmaktadır . Dolayısıyla Bizden Farklı Aldığınız Hiçbir Ürüne İtibar Etmeyiniz. Bizden Satın almadığınız Hiçbir Üründe Çelikhan Tütünündeki Kaliteyi Bulamazsınız.

Çelikhan Tütünü

Tütün Satın alma İşlemlerinizi Dilerseniz Kargo İle Kapıda Ödeme Sistemi İle De Yapabilirsiniz. Beğenmediğiniz Ürünü Alma Zorunluluğunuz Yoktur. Biz ler Tütünümüze Güveniyoruz ve İddia Ediyoruz En Kaliteli Tütünü Bizler Satıyoruz. Tütünlerimizi Herkes Tanısın Herkes Hakiki Çelikhan Tütünü Tatsın Diye Sürekli Güncel Kampanyalar Yapıyoruz. Fırsatları Kaçırmamak İçin Web Sitemizi Takip Edin . Tütünlerimiz Hafif, Orta ve Sert İçim Olarak Sizlere Sunulmaktadır. Toptan Tütün Satın alma Fiyatları İçin Bizlerle İrtibata Geçerek Sizlere Uygun Fiyat Tercihleri Alabilirsiniz.

Adıyaman Tütünü

Orta İçimli Adıyaman Tütünü

orta içimli tütün arayanların içebileceği tütün çeşitidir.

Sert İçimli Adıyaman Tütünü

sert içimli tütün arayanların içebileceği tütün çeşitidir.

Yumuşak İçimli Adıyaman Tütünü

yumuşak içimli tütün arayanların içebileceği tütün çeşitidir.

Parlement İçimli Adıyaman Tütünü

parlement içimli tütün arayanların içebileceği tütün çeşitidir.

Orta İçimli Çelikhan Tütünü

orta içimli tütün arayanların içebileceği tütün çeşitidir.

Sert İçimli Çelikhan Tütünü

Sert içimli tütün arayanların içebileceği tütün çeşitidir.

Yumuşak İçimli Çelikhan Tütünü

yumuşak içimli tütün arayanların içebileceği tütün çeşitidir.

Marlboro İçimli Çelikhan Tütünü

marlboro içimli tütün arayanların içebileceği tütün çeşitidir.

Adıyaman Tütünü

Ayağınıza kadar gönderiyoruz. Dünyanın en kaliteli tütünü olarak bilinen Adıyaman Tütünü özellikle Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde yetişen çelikhan tütünü siz değerli müşterilerimize gönderiyoruz. Piyasada 110-250 TL arasıdna değişen tütünü sizlere çok uygun fiyata gönderiyoruz.

Ürünlerimiz kendi üretimimiz olan adıyaman tütününü kargo şirketleri aracılığıyla uygun fiyata sert- orta yumuşak içimli Adıyaman tütünü sizlere gönderiyoruz.

Hiç açık tütün içmeyen müşterilerimiz için tütünü istediğiniz kıyımda yapmaktayız. Bu kıyım çeşitleri ince, kalın, orta kıyım olmak üzere değişmektedir yada sizler bizi arayarak hangi sigara gibi olmasını istediğinizi söyleyin biz ona göre tütünü kıyıp sizlere gönderelim.. Örnek: Winston light kısa tatımda tütün istiyorum, marlboro içimli tütün istiyorum gibi bizimle iletişime geçmeniz yeterli…

Türkiye de 81 şehirde Adıyaman tütünü bulmak mümkündür. Ancak bir çok ilde aldığımız duyumlara göre ilaçlı içtikten sonra kötü kokular veren kalitesiz tütünler yüksek fiyattan satılmaktadır. İnsanların bir çoğu doğal olarak iyi ve kötü tütün arasındaki farkı bilmemektedir. Eğer sizde açık tütün içip boğazınız yanmasından geceleri öksürük nöbetlerine giriyorsanız muhtemelen ilaçlı tütün içmektesinizdir. Sizde bunlara bir son verip bizimle irtibata geçiğ bizi arayın ve hayatınızda yeni bir başlangıç yapın…

Captain black gold karşıtırdığınız ve oluşan harman marbolo, içimi bırakır. Bu harmanın sigara içtiğinizden ortama sigara kokusu yerine mükemmel bi çikolata kokusu yayar.

Adıyaman tütünü bir telefon kadar size yakın artık adiyaman tütününü artık bilmediğiniz yerlerden ve fahiş fiyatlara almayacaksınız bir telefonla hem uygun fiyata hem de en iyi tütünü alabilirsiniz...