Kategoriler
Alışveriş Sepetim

Adıyaman Tütünü

12.11.2020 ORGANİK ÇELİKHAN TÜTÜNÜ
admin 0 233
HAKİKİ VE ORGANİK ÇELİKHAN TÜTÜNÜ   Bağcı Tütüncülük Yıllardır Tiryakisi Olarak Tükettiğiniz  Meşhur Adıyaman Çelikhan Tütününün Türkiye de Bulunan Üreticiyiz .   ÇELİKHAN TÜTÜNÜNÜ KENDİ ARAZİLERİMİZDEN TEMİN EDİYORUZ   Tütünlerimiz Adıyaman’ın Meşhur Çelikhan Serin Yaylalarında Büyük Bir Titizlik İle Yetiştirilmekte Olup İşlemlerden Geçtikten Sonra Sizlere Sunulmaktadır. TÜTÜNÜMÜZE GÜVENİYORUZ   MÜŞTERİLERİMİZE GÜVENLE GÖNDERİP GÜVENLE ÖDEME ALIYORUZ Tütün Satın almayı İsterseniz Kargo İle Kapıda Ödeme Sistemi İle De Yapabilirsiniz. Beğen..
12.11.2020 Adıyaman Tütünü Organik Tütün
admin 0 258
Organik tütün dediğimiz tütünler tarladan başlanmak üzere içilebilecek düzeye gelene kadar hiç bir katkı maddesi ve ilaç kullanılmamış halidir. Tütünde ilaçlı ve kimyasal madde kullanımı sonucu bir çok faydalı ürün zararlı duruma düşmüş durumda. Meyve sebze ve bir çok üründe artık kullanılan zararlı kimyasal maddeler bu ve buna benzer ürünleri maalesef kullanılamaz hale getirmiş durumdadır. Aynı sorun Adıyaman ve Çelikhan ilçesinde yetişen Adıyaman tütünü veya Çelikhan tütünü olarak adlandırılan açık tütün dediğimiz ürünün de yetişme ve son aşamalar..
07.10.2020 Çelikhan Tütünü Çeşitleri
admin 0 232
Adıyaman ilçesi olan Çelikhan ilçesinde yetişen ürünlere Çelikhan tütünü denir. Ve buranın havası suyundan dolayı tütünleri daha sarı ve içimi de çok daha hafif tütünlerdir. Ve piyasa bulunan bir çok tütünden daha da kalitelidir. Çelikhan tütünü nasıl anlaşılır Eğer aldığınız tütün Çelikhan tütünü diye merak ediyorsanız yapmanız gereken önce rengine bakmalısınız sarısı açık güzel bir sarısı varsa ve içimi de çok hafif bir tütün ise bu kaliteli ve Çelikhan tütünüdür...
07.10.2020 Adıyaman Tütünü Çeşitleri
admin 0 229
Adıyaman Tütünü ÇeşitleriAdıyaman tütünü Renk ve içimine göre farklılık göstermektedir. Bunlar içimine göre hafif içimli tütün, orta hafif içimli tütünler ve sert içimli tütünler olmak üzere 3 farklı çeşidi bulunmaktadır. Fakat piyasada malboro içimli tütün, parlement içimli tütün olmak üzere bilmektedir. Bu iki tütün çeşidi ise orta ve orta hafif içimli tütündendir. Ayrıca renk olarak da koyu sarıdan kızıl ve sarı renk olmak üzere de 3 farklı çeşidi bulunmaktadır. Kıyım olarak da ince orta ve kalın kıyım olmak üzere farklı kıyımlar mevcuttur. Genel..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)