Kategoriler
Alışveriş Sepetim

ADIYAMAN TÜTÜNÜ

Adıyaman Tütünü


Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütünü 

Bağcı Tütüncülük olarak müşterilerimize en kaliteli ve her içime uygun tütünler gönderiyoruz . 30 yıl’a aşkın zamandır tüm ülkede toptan tütün satıyoruz ve ayrıca perakende ve bayilik sistemiylede hem bireysel kullanıcılara hemde dükkanlara tütün gönderiyoruz . www.organiktutuncu.com Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütününü kapınıza kadar güvenle ulaştıran profesyonel bir e-ticaret sitesidir . Bütün ürünlerimiz faturalıdır . 


Peki  tütün siparişini nasıl verebilirim ;

Sitemize üye olduktan sonra içiminize göre tüm ürünler sıralanmış ürünleri seçerek sipariş formundan sipariş verebilirsiniz  .
Tütün siparişinizi verdikten sonra bize direk bildirim gelmekte ve en kısa sürede müşteri temsilcimiz size ulaşarak sizinle teyitleşmektedir .
Sormak istediğiniz
Her türlü soruyu müşteri temsilcimize sorabilir detaylı bilgi alabilirsiniz . Siparişiniz hazırlanıp size e-mail veya sms yoluyla hazırlık ve kargolanma sürelerini bildirmekteyiz . Siparişiniz kapınıza ulaştığında ise yapmanız gereken ister nakit isterde kredi kartıyla ödemenizi yaparak gönül rahatlığıyla alışverişinizi tamamlamış olursunuz .
 
 
2.      Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütünü  Sipariş Yöntemi :
Siparişiniz hazırlanıp size e-mail veya sms yoluyla hazırlık ve kargolanma sürelerini bildirmekteyiz . Siparişiniz kapınıza ulaştığında ise yapmanız gereken ister nakit isterde kredi kartıyla ödemenizi yaparak gönül rahatlığıyla alışverişinizi tamamlamış olursunuz .
 
ORGANİK ADIYAMAN TÜTÜNÜ
  • Adıyaman Tütünü Normal içim : 120 TL
  • Adıyaman Tütünü Lüxs içim : 140 TL
  • Adıyaman Tütünü Ultra Lüxs içim : 150 TL
  • Çelikhan Tütünü Ultra Lüxs içim : 180 TL
  • Çelikhan Tütünü Algan içim : 200 TL
  • Çelikhan Tütünü Özel Dağ içim : 220 TL
Sipariş verirken içiminizi ( hafif – orta – sert ) olarak belirtirseniz 15:30’dan önce verilen siparişleri aynı gün kargolamaktayız .
Tütünlerimizde kesinlikle koruyucu , küf önleyici veya başka bir kimyasal yoktur tarladan alındığı gibidir ve tamamen doğaldır 
Müşteri Hizmetleri   0541 932 3146 numaramızı arayarak tütün siparişinizi verebilirsiniz .
Herşey bukadar basit ve kolay .

%100 Doğal Adıyaman Tütünü & Çelikhan Tütünü

www.organiktutuncu.com e-tütün sitemize üye olaram müşterimiz olursunuz bunun avantajı hem size kampanya ve fiyatlardan haberdar etmek hemde tütün siparişiniz kolaylıkla tamamlayıp sipariş takibiniz için önerdiğimiz yöntemdir .

www.organiktutuncu.com e-tütün sitemize girerek üye olmadan direk alışverişe başlamak . Seçtiğiniz ürünleri sipariş formundan sipariş verebilirsiniz . Sitemize kişisel bilgi ve adresinizi yazarak siparişinizi verebilirsiniz .

www.organiktutuncu.com e-tütün sitemize girerek ürünleri incelemek. Seçtiğiniz tütünleri eğer üye olmadan ve misafir girişi yapmadan sipariş vermek istiyorsanız 

 Whatsapptan sipariş vermek için TIKLAYINIZBAĞCI TÜTÜNCÜLÜK ADIYAMAN
3.      

Hafif İçim Adıyaman Tütünü
Fırsat Ürünü Yeni Ürün Çok Satılan
Hafif İçim Adıyaman Tütünü içim; Katkısız; İlaçsız; Boyasız; İade garantili ; Kesinlikle Adıyaman tütünü; Boğazı yakmaz ve öksürtmez.Hafif içim tütün standar sigara kullanıcısına hitap etmektedir doyuruculuğu normal seviyededir . Bağcı Tütüncülük olarak tütünlerimizin kalitesine güveniyoruz ken..
120,00TL90,00TL
Orta İçim Adıyaman Tütünü
Fırsat Ürünü Yeni Ürün Çok Satılan
Orta İçim Adıyaman Tütünü içim; Katkısız; İlaçsız; Boyasız; İade garantili ; Kesinlikle Adıyaman tütünü; Boğazı yakmaz ve öksürtmez.Orta içim tütün standar sigara kullanıcısına hitap etmektedir doyuruculuğu normal seviyededir . Bağcı Tütüncülük olarak tütünlerimizin kalitesine güveniyoruz kendi..
120,00TL90,00TL
Sert İçim Adıyaman Tütünü
Fırsat Ürünü Yeni Ürün
Sert İçim Adıyaman Tütünü içim; Katkısız; İlaçsız; Boyasız; İade garantili ; Kesinlikle Adıyaman tütünü; Boğazı yakmaz ve öksürtmez.Sert içim tütün standar sigara kullanıcısına hitap etmektedir doyuruculuğu normal seviyededir . Bağcı Tütüncülük olarak tütünlerimizin kalitesine güveniyoruz kendi..
150,00TL100,00TL
Özel İçim Adıyaman Tütünü
Fırsat Ürünü Yeni Ürün Çok Satılan
Özel İçim Adıyaman Tütünü içim; Katkısız; İlaçsız; Boyasız; İade garantili ; Kesinlikle Adıyaman tütünü; Boğazı yakmaz ve öksürtmez.Özel içim tütün standar sigara kullanıcısına hitap etmektedir doyuruculuğu normal seviyededir . Bağcı Tütüncülük olarak tütünlerimizin kalitesine güveniyoruz kendi..
180,00TL120,00TL
Algan El Kıyım Tütün
Fırsat Ürünü Yeni Ürün Çok Satılan
Algan El Kıyım Tütün içim; Katkısız; İlaçsız; Boyasız; İade garantili ; Kesinlikle Adıyaman tütünü; Boğazı yakmaz ve öksürtmez.Algan El Kıyım tütün standar sigara kullanıcısına hitap etmektedir doyuruculuğu normal seviyededir . Bağcı Tütüncülük olarak tütünlerimizin kalitesine güveniyoruz kendi..
230,00TL180,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)